Велосипед Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 54
Фото 19 |
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 54 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 54
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 (54см сірий) 5301354 | 49 200 грн. |
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 (54см червоний) 5301361 | 49 200 грн. |
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 (54см червоний) 5301361 | 49 200 грн. |
Модификації Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 54
Ціни на Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 54 | від 49 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 56 | від 49 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 58 | від 49 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Trek Domane AL 2 Gen 4 2024 frame 61 | від 49 200 грн. | 2 пропозиції |