Велосипед ORBEA Carpe 10 2021 frame S
Фото 4 |
ORBEA Carpe 10 2021 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Carpe 10 2021 frame S
Усі ціни 8 →Велосипед Orbea Carpe 10 21 L40348SB S Dark Red (L40348SB) | 55 840 грн. |
Велосипед 28" Orbea CARPE 10 dark red S (160-170 см) L40348SB | 41 880 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 10 S 2021 Dark Red (L40348SB) | 52 947 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 10 S 2021 Dark Red (L40348SB) | 52 479 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Carpe 10 28" размер S 2021 Red L40348SB | 39 786 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації ORBEA Carpe 10 2021 frame S
Ціни на ORBEA Carpe 10 2021 frame S |
---|---|---|---|---|
ORBEA Carpe 10 2021 frame L | від 42 927 грн. | 1 пропозиція | ||
ORBEA Carpe 10 2021 frame M | від 39 786 грн. | 2 пропозиції | ||
ORBEA Carpe 10 2021 frame S | від 39 786 грн. | 8 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 10 2021 frame XL | від 39 786 грн. | 9 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 10 2021 frame XS | від 39 786 грн. | 1 пропозиція |