Велосипед GHOST Square Speedline 8.8 AL 2021 frame M (18SP1002)
GHOST Square Speedline 8.8 AL 2021 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GHOST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GHOST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GHOST Square Speedline 8.8 AL 2021 frame M
Усі ціни 15 →Ghost Square Speedline 8.8 AL 28 2021 (M, червоний-чорний) 18SP1002 | 40 635 грн. |
Ghost Square Speedline 8.8 AL 28 2021 (M, червоний-чорний) 18SP1002 | 40 635 грн. |
Велосипед Ghost Square Speedline 8.8 AL 28 ', рама M, червоно-чорний, 2021 | 40 635 грн. |
Велосипед Ghost Square Speedline 8.8 Al 28 ", рама M, червоно-чорний, 2021 | 40 635 грн. |
Велосипед Ghost Square Speedline 8.8 Al 28", рама M, красно-черный, 2021 ( | 40 635 грн. |
ще 10 пропозицій