Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Туристичні килимки   /   Tribe

Туристичний килимок Tribe Comfort 7 (T-BB-0013-green)

Фото - Туристичний килимок Tribe Comfort 7
Фото 8
Tribe Comfort 7
Колір
Тип
самонадувний килимок
Кількість місць
1
R-Value (теплопровідність)
5 / до -18 °C /
Вага
2.5 кг
Максимальне навантаження
110 кг
Кількість клапанів
1 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Наповнювач
пінополіуретан
Можливість з'єднання
Ремкомплект
Чохол
Розміри (ДхШхТ)
196x58x7 см
Складання
рулон
Розміри (в складеному вигляді)
68x18x18 см
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Маркування виробника
T-BB-0013-green

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Tribe Comfort 7

Усі ціни 7 →

Килимок самонадувний Tribe Comfort 7 cm T-BB-0013-green (T-BB-0013-green)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 648 грн.

Килимок самонадувний Tribe Comfort 7 cm (T-BB-0013-green)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись

Килимок самонадувний Tribe Comfort 7 cm T-BB-0013-green

Килимок самонадувний Tribe Comfort 7 cm T-BB-0013-green створений для тих, хто хоче отримати максимально комфортне спальне мі... щесце під час кемпінгу, відпочинку в наметі, риболовлі або тривалих виїздів на природу. Завдяки товщині 7 см модель краще компенсує нерівності поверхні, забезпечує м’якшу підтримку тіла та дозволяє відчутно підвищити якість відпочинку навіть на жорсткішій основі.
Fonarik.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 647 грн.

Килимок самонадувний Tribe Comfort 7 см Green (T-BB-0013-green)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Коврик самонадувной Tribe Comfort 7 cm T-BB-0013-green

Самонадувной коврик Tribe Comfort 7 см T-BB-0013-green создан для тех, кто хочет обеспечить себе максимально комфортное спаль... щеное место во время кемпинга, отдыха в палатке, рыбалки или длительных поездок на природу. Благодаря толщине 7 см модель лучше компенсирует неровности поверхности, обеспечивает более мягкую поддержку тела и позволяет ощутимо повысить качество отдыха даже на более жесткой основе.
Fonarik.comЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись

Килимок самонадувний 200667 см Tribe Comfort (T-BB-0013-green)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PRESENT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 645 грн.

Коврик самонадувний Tribe Comfort 7 см 20066 см туристичний для кемпінгу та походів (T-BB-0013-green)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mobi Fish З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись