Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Туристичні килимки   /   Tribe

Туристичний килимок Tribe Comfort 9 (T-BB-0014-green)

Фото - Туристичний килимок Tribe Comfort 9
Фото 8
Tribe Comfort 9
Колір
Тип
самонадувний килимок
Кількість місць
1
R-Value (теплопровідність)
6 / до -25 °C /
Вага
2.9 кг
Максимальне навантаження
110 кг
Кількість клапанів
1 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Наповнювач
пінополіуретан
Можливість з'єднання
Ремкомплект
Чохол
Розміри (ДхШхТ)
196x58x9 см
Складання
рулон
Розміри (в складеному вигляді)
68x19x19 см
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Маркування виробника
T-BB-0014-green

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Tribe Comfort 9

Усі ціни 7 →

Килимок самонадувний Tribe Comfort 9 cm T-BB-0014-green (T-BB-0014-green)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
3 100 грн.

Коврик самонадувной Tribe Comfort 9 cm (T-BB-0014-green)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись

Килимок самонадувний Tribe Comfort 9 cm T-BB-0014-green

Килимок самонадувний Tribe Comfort 9 cm T-BB-0014-green створений для тих, хто хоче отримати максимально високий рівень комфо... щерту під час сну та відпочинку на природі без переходу на громіздкі кемпінгові рішення. Завдяки товщині 9 см модель дуже добре компенсує нерівності поверхні, забезпечує м’яку та стабільну підтримку тіла й дозволяє облаштувати значно комфортніше спальне місце в наметі, кемпінгу або під час тривалих виїздів.
Fonarik.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 098 грн.

Килимок самонадувний Tribe Comfort 9 см Green (T-BB-0014-green)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Коврик самонадувной Tribe Comfort 9 cm T-BB-0014-green

Самонадувной коврик Tribe Comfort 9 см T-BB-0014-green создан для тех, кто хочет обеспечить себе максимальный комфорт во врем... щея сна и отдыха на природе, не прибегая к громоздким кемпинговым решениям. Благодаря толщине 9 см модель очень хорошо компенсирует неровности поверхности, обеспечивает мягкую и стабильную поддержку тела и позволяет обустроить значительно более комфортное спальное место в палатке, кемпинге или во время длительных поездок.
Fonarik.comЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись

Килимок самонадувний 200669 см Tribe Comfort (T-BB-0014-green)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PRESENT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 097 грн.

Коврик самонадувний Tribe Comfort 9 см (20066 см, R-value 6) туристичний зимовий кемпінговий (T-BB-0014-green)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mobi Fish З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись