Сонячна панель Trina TSM-425 DE09R.08 425 Вт
Фото 3 |
Trina TSM-425 DE09R.08 425 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trina TSM-425 DE09R.08 425 Вт
Trinasolar 425W (TSM-DE09R.08) NV821327 | 8 999 грн. |
Сонячна панель Trinasolar 425W (TSM-DE09R.08) | 7 774 грн. |
Сонячна панель Trinasolar 425W (TSM-DE09R.08) | 8 863 грн. |
Модификації Trina TSM-425 DE09R.08
Ціни на Trina TSM-425 DE09R.08 |
---|---|---|---|---|
Trina TSM-420 DE09R.08 420 Вт | від 6 010 грн. | 1 пропозиція | ||
Trina TSM-425 DE09R.08 425 Вт | від 7 774 грн. | 3 пропозиції | ||
Trina TSM-430 DE09R.08 430 Вт | від 4 816 грн. | 1 пропозиція |