Гриль-барбекю TRISTAR BP-2642 бежевий
Фото 10 |
TRISTAR BP-2642 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR BP-2642 бежевий
Усі ціни 8 →Tristar BP-2642 | 2 519 грн. |
Електрогриль Tristar BP-2642 | 2 205 грн. |
Гриль TRISTAR BP-2642 | 1 879 грн. |
Гриль TRISTAR BP-2642 | 1 879 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →