Контактний гриль Tefal OptiGrill Elite GC750D нержавіюча сталь (GC750D30)
Відео 9Фото 6 |
Tefal OptiGrill Elite GC750D нержавіюча сталь чорний |
|
Контактний гриль є однією з старших моделей лінійки OptiGrill і модельного ряду компанії Tefal в цілому. Прилад оснащений сенсорною панеллю управління, яка розташована на притискній ручці. Тут також передбачений кольоровий дисплей, який додає зручності в процесі вибору режимів, дозволяє налаштувати таймер виключення і виводить відлік зворотного часу до завершення циклу. Просунутий статус пристрою підтверджує також присутність автоматичної системи приготування.
Так, електрогриль Tefal OptiGrill Elite GC 750D оснащений спеціальними датчиками, включаючи сенсор визначення товщини продукту, і пропонує користувачеві 12 автопрограм. З їх допомогою пропонується готувати різні овочі, рибу і морепродукти, сендвічі, гамбургери, птицю і, звичайно ж, стейки. Для останніх можна задати необхідний рівень прожарювання. На додаток до цих автопрограм запропоновані функції готування заморожених напівфабрикатів і отримання засмаженої скоринки, а також ручний режим з вибором різних робочих температур (від 110 до 250 °С). До інших особливостей приладу відноситься наявність знімних рифлених пластин розміром 30x20 см і піддону для жиру, причому їх можна очищати від забруднень в посудомийці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal OptiGrill Elite GC750D нержавіюча сталь
Усі ціни 77 →Гриль Tefal OPTIGRILL ELITE GC750D30 | 8 999 грн. |
Tefal OptiGrill Elite GC750D30 | 8 999 грн. |
Tefal Tefal GC750D30 OptiGrill Elite | 8 999 грн. |
Електрогриль Tefal OptiGrill Elite GC750D30 | 7 145 грн. |
Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30 | 8 000 грн. |
0 0 2 3 |
Крута штука. Як ми без нього жили раніше? Готує смачно та швидко. Легкий в управлінні. Зручно. Легко розбирається для миття. Підтримує правильне харчування. Недешевий. Два рази давав помилку, і обидва рази готував на вулиці взимку, але перезавантаж і окей. |
Використовую вже понад 2.5 років. Цілком задоволена, ніколи не підводивши працює справно. Продукти прожає ідеально. Надійність, простота у використанні. Автоматичне приготування Не можна мити пластини у грилі - швидко псується покриття. Змінили 3 комплекти Анэтта Хворостянкина: користуюся Tefal OptiGrill Elite GC750D більше року |
Загалом для м'яса і лінивого власника дуже толковий девайс, автоматична програма майже ідеальна, мінімально не вгадує але загалом дуже прикольна штука, за ці гроші прям супер штука Не потрібно взагалі напружуватись, реально модель для повних дурнів і неможливо майже зіпсувати продукти, маючи досвід користування як стаційарною піччю, так і газовим модним грилем, так і сковорідкою, це для квартирного варіанту одне з найкращих варіантів Маленька поверхня — реально беріть моль відразу на 40*20 см, це реально дуже допомагає, ще трохи ідіотичний інтерфейс особливо коли змажиш декілька страв великий лоток для скапування і краплі жиру капають далі лотка Вадим: користуюся Tefal OptiGrill Elite GC750D менше місяця |
- Приготування заморожених продуктів
- Функція засмаженою скоринки
- Довжина мережевого шнура – 60 см
Модификації Tefal OptiGrill Elite GC750D
Ціни на Tefal OptiGrill Elite GC750D |
---|---|---|---|---|
Tefal OptiGrill Elite GC750D нержавіюча сталь | від 6 796 грн. | 78 пропозицій | ||
Tefal OptiGrill Elite GC750 чорний | від 7 197 грн. | 60 пропозицій |