Блендер TRISTAR MX-4165 чорний
Фото 5 |
TRISTAR MX-4165 |
|
Занурювальний блендер з невисокою ціною та корисними насадками в комплекті, які перетворюють його на багатофункціональний, універсальний пристрій. Завдяки їм прилад може виконувати функції не тільки блендера, але ще й міксера та подрібнювача. Отже, в комплектацію входять ніжка блендера, виконана з міцного металу, подрібнювач з гострими ножами та невеликою чашею на 500 мл, насадка-віночок для збивання та мірна склянка об'ємом 600 мл.
Таким чином, TRISTAR MX-4165 допоможе приготувати соус, дитяче харчування, суп-пюре, крем для торта, рідке тісто для млинців, збити яєчні білки та вершки, а також подрібнити м'ясо, овочі, фрукти та інші продукти. Після роботи знімні аксесуари можна мити в посудомийній машині, що значно заощадить час і сили. Потужність моделі складає 750 Вт. А щоб ви могли підібрати оптимальні налаштування залежно від типу, особливостей інгредієнтів та бажаного результату, блендер оснащений поворотним регулятором із плавним перемиканням швидкостей та окремою кнопкою для включення турборежиму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Купити TRISTAR MX-4165 чорний
Усі ціни 8 →Блендер Tristar MX-4165 | 1 674 грн. |
Блендер заглибний TRISTAR MX-4165 | 1 299 грн. |
Блендер заглибний TRISTAR MX-4165 | 1 349 грн. |