Бутербродниця TRISTAR SA-3051
TRISTAR SA-3051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR SA-3051
Усі ціни 8 →Tristar SA-3051 | 619 грн. |
Бутербродниця Tristar SA-3051 | 639 грн. |
Сендвічниця TRISTAR SA-3051 | 439 грн. |
Сендвічниця TRISTAR SA-3051 | 439 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →