Бутербродниця Saturn ST EC1082
Фото 14 |
Saturn ST EC1082 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST EC1082
Усі ціни 51 →Бутербродниця Saturn ST-EC1082 Red | 800 грн. |
Saturn ST-EC1082 | 537 грн. |
Сэндвич-тостер SATURN ST EC 1082 ST-EC1082 | 583 грн. |
Бутербродниця Saturn ST-EC1082 Black | 459 грн. |
Сендвічниця Saturn ST-EC1082 Red | 485 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →