Корм для собак Trixie Premio Rabbit Sticks 100 g
Trixie Premio Rabbit Sticks 100 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trixie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trixie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trixie Premio Rabbit Sticks 100 g
Ласощі для собак Trixie Premio Rabbit Sticks, з кроликом, 100 г | 118 грн. |
Лакомство для собак Trixie PREMIO Rabbit Sticks палочки из мяса кролика 10Premio Rabbit Sticks - лакомство для собак с кроликом
Вкусные палочки для собак с кроликом.
Обеспечивают энергией и выносливостью. Являются идеальными в качестве лакомства и поощрения. В закрывающейся упаковке продолжительное время остаются свежими.
- с большим количеством мяса кролика
- содержание мяса 95%
- богато... щебелками
- в закрывающейся упаковке
Вес 100г Zoomag.com.ua (Дніпро) Поскаржитись | 140 грн. |
Ласощі для собак Trixie PREMIO Rabbit Sticks 100гр 4011905317090Ласощі Trixie Premio Rabbit Sticks — чудове частування для собак. Ласощі не містить барвників і консервантів, не шкодить порожнині пащі собаки. Склад: З великою кількістю кролика, вміст м'яса 95% та багаті протеїном. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 146 грн. |
Серія Trixie Premio
від 249 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 58%, клас: преміум
від 75 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: риба 55%, м'ясо 20%, преміум
від 106 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 70%, клас: преміум
від 41 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.02 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, риба сиг, гороховий білок, крохмаль
від 212 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: конина, крохмаль, сорбіт, субпродукти, екстракти рослинних білків, клас: преміум
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: риба 53%, м'ясо 30%, преміум
від 271 грн.
ласощі, снеки, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 65%, риби 18%, клас: преміум
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: риба 53%, м'ясо 30%, преміум
від 118 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 90%, клас: преміум
від 45 грн.
ласощі, палички, 0.02 кг, 5 шт, вік: молоді, дорослі, в составе: лосось, форель, преміум
від 411 грн.
ласощі, снеки, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, качка, ягня, лосось, клас: преміум
від 60 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: м'ясо 81%, преміум
від 136 грн.
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: вміст м'яса 56%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: вміст м'яса 72%
від 87 грн.
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 84%, клас: преміум
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: утримання м'яса 65%, риба 18%, преміум
ласощі, снеки, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, качка, яловичина, баранина, клас: преміум
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, в составе: утримання м'яса 65%, риба 18%, преміум
від 74 грн.
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 77%, клас: преміум
від 55 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 73%, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: зміст риби 45%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 57%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 90%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: м’ясо 68%, риба 15%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 61%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 85%, клас: преміум
від 128 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 88%, клас: преміум
від 125 грн.
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з качкою, клас: преміум
ласощі, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: м’ясо 65%, риба 20%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 70%, клас: преміум