Аудіосистема LG XBOOM ON5 (ON5-C)
Відео 4Фото 13 |
Компанія LG представляє масивну, габаритну колонку для шумних вечірок. Вона забезпечує достатню гучність та якісний звук – загальна потужність пристрою становить 300 Вт. Тим більше тут є функція Super Bass Boost, яка посилює низькі тони і баси. Устаткування дозволяє слухати FM радіо та відтворювати музику з різних пристроїв: флешок, смартфонів, планшетів, телевізорів, комп'ютерів та навіть CD-дисків.
Все завдяки багатому набору роз'ємів, серед яких порт USB, 3.5 мм аудіорізом та входи для підключення мікрофонів та гітари. Загалом у колонки є безліч цікавих функцій для веселої вечірки. Підключіть мікрофон та гітару та влаштуйте з друзями вечір караоке. Гучність мікрофона регулюється окремо. До того ж ви можете додавати голосу різні ефекти, відключати звукову доріжку та настроювати музику під свій голос.
LG XBOOM ON5 дає можливість відчути себе діджеєм та змінювати мелодію на свій смак. DJ Pad на панелі керування дозволяє додавати різні звукові ефекти, а ще більше можливостей є у фірмовому додатку. До речі, свої плейлисти та DJ-мікси можна записати на USB, щоб слухати у будь-який час та ділитися з друзями. Родзинкою вечірки стане підсвічування аудіосистеми зі світловими ефектами, що змінюються у такт музиці. Крім цього, ви можете синхронізувати з технікою до трьох смартфонів - і їх світлодіоди, які зазвичай використовуються як ліхтарик або спалах, почнуть працювати як стробоскопи. У комплектацію включено пульт дистанційного керування.
Купити LG XBOOM ON5
Усі ціни 6 →Мобільна акустична система LG XBOOM ON5 | 10 919 грн. |
Музичний центр LG XBOOM ON5 Czarny | 8 200 грн. |
LG XBOOM ON5 | 17 179 грн. |
Мультимедійна акустика LG XBOOM ON5 | 13 199 грн. |
Аудіосистема LG XBOOM ON5 (ON5-C) | 10 559 грн. |
LG XBOOM ON5 Czarny | 8 400 грн. |