Лопата Truper PIR-P
Truper PIR-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper PIR-P
Усі ціни 6 →Лопата штикова Truper з дерев'яним держаком 145 см (PIR-P) | 780 грн. |
Лопата штикова Truper з дерев'яним держаком 145 см (PIR-P) | 635 грн. |
Лопата штикова Truper з дерев'яним держаком 145 см (PIR-P) | 848 грн. |
Лопата штикова дерево 1450 мм TRUPER PIR-P | 780 грн. |
Лопата штикова Truper із дерев'яною ручкою 1450 мм (PIR-P) | 780 грн. |
Лопата штикова Truper з дерев'яною ручкою 1450 мм (PIR-P) | 780 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →