Лопата Truper TR-BY
Truper TR-BY |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper TR-BY
Лопата-міні штикова Truper з ручкою 69 см (TR-BY) | 600 грн. |
Лопата Truper Mini з дерев'яним держаком 69 см (TR-BY) | 740 грн. |
Лопата Mini дерево з ручкою 690 мм TRUPER TR-BY | 600 грн. |
Лопата Truper Mini із дерев'яною ручкою 690 мм (TR-BY) | 600 грн. |
Лопата Truper Mini 690 мм (TRU-TR-BY-690) | 600 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →