Саундбар JBL Bar 2.0 All-in-one MKII
Відео 2Фото 11 |
JBL Bar 2.0 All-in-one MKII |
|
Відтворення з USB-накопичувача доступне лише у версії для США, в інших версіях порт USB призначений лише для обслуговування пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Bar 2.0 All-in-one MKII
Усі ціни 10 →Саундбар JBL Bar 2.0 All-in-One (MK2) (JBLBAR20AIOM2BLKEP) | 7 299 грн. |
Домашний кинотеатр Jbl Bar 2.0 All In One (MK2) | 8 417 грн. |
JBL Bar 2.0 All-in-One (MK2) відвантаження день в день | 7 099 грн. |
Акустика JBL Bar 2.0 All-in-One (JBLBAR20AIOM2BLKEP) | 7 499 грн. |
JBL Bar 2.0 All-in-One (MK2) Black (JBLBAR20AIOM2BL) 46128 | 7 499 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →