USB-хаб Trust Halyx 4-Port USB-C Hub (24948)
Фото 7 |
Trust Halyx 4-Port USB-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust Halyx 4-Port USB-C Hub
Усі ціни 25 →Адаптер Trust Adapter Halyx USB-С to 4xUSB Grey (24948TRUST) | 742 грн. |
Адаптер Trust Adapter Halyx USB-C to 4xUSB Grey (24948TRUST) | 742 грн. |
TRUST Halyx Type-C to 4-Port USB-A 3.2 Grey (24948TRUST) | 549 грн. |
Концентратор USB3.2 Gen1/Type-C Trust Halyx Aluminium (24948) | 749 грн. |
TRUST Halyx Type-C to 4-Port USB-A 3.2 Grey (24948TRUST) | 549 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →