USB-хаб Trust Halyx 4-Port USB Hub (24947)
Фото 7 |
Trust Halyx 4-Port USB Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust Halyx 4-Port USB Hub
Усі ціни 25 →Концентратор Trust Halyx 4-Port USB-A 3.2 Grey (24947TRUST) 24947TRUST | 599 грн. |
Адаптер Trust Adapter Halyx Usb to 4xUSB Grey (24947TRUST) | 742 грн. |
TRUST Halyx 4-Port USB-A 3.2 Grey (24947TRUST) | 699 грн. |
Концентратор USB3.2 Gen1 Trust Halyx (24947) | 749 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →