Точка доступу Ubiquiti UniFi AC LR AP (1-pack)
Відео 17Фото 6 |
Високопродуктивна двохдіапазонна точка доступу для внутрішнього монтажу, що забезпечує підвищену площа якісного Wi-Fi-покриття. Виробником позиціонується як спеціалізоване рішення для організації великих Wi-Fi-зон у великих закритих приміщеннях, офісах, готелях, магазинах, торгових центрах і громадських просторах. Оснащена вбудованою всеспрямованої антеною, що забезпечує високу потужність сигналу в двох частотних діапазонах.
Завдяки продуктивної апаратної конфігурації точка доступу Ubiquiti UniFi AC LR AP здатна підтримувати високу швидкість сполук як в діапазоні 2,4 ГГц (до 300 Мбіт/с), так і при використанні 5 ГГц несучої частоти (до 867 ГГц). Заявлені виробником швидкісні характеристики досягаються за рахунок використання передавальних модулів підвищеної потужності і застосування технології мультипотоковой передачі даних MIMO в конфігурації 2х2.
Остання обставина додатково збільшує радіус впевненого прийому і дозволяє більшу кількість одночасних підключень клієнтських пристроїв. Для організації вхідного WAN-з'єднання є порт RJ-45 Gigabit Ethernet (до 1000 Гбіт/с), причому він же може використовуватися для живлення пристрою за технологією Power-over-Ethernet (PoE). Підтримується режим моста і репітера, а також всі актуальні протоколи безпеки та шифрування трафіку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Купити Ubiquiti UniFi AC LR AP (1-pack)
Усі ціни 33 →Точка доступу Ubiquiti UniFi AC LR AP (UAP-AC-LR) | 5 217 грн. |
Ubiquiti UniFi AC-LR AP HotSpot Точка доступа UAP-AC-LR | 4 748 грн. |
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti UniFi Ac Lr Ap (UAP-AC-LR) | 5 565 грн. |
Ubiquiti UniFi AC LR Точка доступу UAP-AC-LR | 4 748 грн. |
Точка доступа WiFi Ubiquiti UniFi Ac Lr Ap (UAP-AC-LR) | 5 565 грн. |
Модификації Ubiquiti UniFi AC LR AP (1-pack)
Ціни на Ubiquiti UniFi AC LR AP (1-pack) |
---|---|---|---|---|
Ubiquiti UniFi AC LR AP (1-pack) | від 4 515 грн. | 33 пропозиції | ||
Ubiquiti UniFi AC LR AP (5-pack) | від 21 945 грн. | 6 пропозицій |