Направленная точка доступа Ubiquiti NanoStation M5
Відео 23Фото 8 |
Ubiquiti NanoStation M5
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 100 Мбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Антени і сигнал:27 dBm, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики NanoStation M5
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti NanoStation M5
Усі ціни 27 →Ubiquiti NanoStation M5 Точка доступа NSM5 | 3 720 грн. |
Ubiquiti NanoStation M5 Точка доступу NSM5 | 3 720 грн. |
Точка доступа Ubiquiti Nanostation M5(NS-M5) внешняя/внутренняя 5GHz, 16dB | 3 664 грн. |
Точка доступу Ubiquiti Nanostation M5 NSM5 | 3 621 грн. |
Ubiquiti NanoStation M5 55981 | 3 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості wi-fi адаптера Ubiquiti NanoStation M5:
- Робоча температура від -30 до +80 градусів
- Можливість підключення камер відеоспостереження
РекомендуємоПорівняти в таблиці →