3D-пазл UGears Mechanical Butterfly
UGears Mechanical Butterfly
Вік дитини
14+ Матеріал
дерево Тип
у світі тварин Кількість деталей
161 шт Рухомі елементи (механіка)
Розмір в зборі
290x550x400 мм Розмір упаковки
370x170x30 мм Офіційний сайт
ugearsmodels.com Дата додавання на E-Katalog
квітень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UGears 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UGears.
Механический 3D пазл Ugears "Бабочка" (70081) Вид: флора и фауна / Количество фрагментов, шт: 161
Цифра З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
988 грн.
Ugears Метелик (70081) Метелик(70081) Розмір пазла/29 х 55 х 40 см|Кількість елементів/161 шт|Матеріал/Дер ево|Тематика/Ко нструювання|Тип /3D пазл|Гарантійни й термін... ще /Ні|Особливості /Механічні|Навч ання/Дрібна моторика|Розмір деталей/Дрібні| Габарити (ВхШхГ)/29 х 55 х 40 см|Колекція/Ні| Вікова група/Від 14 років|Бренд/Uge ars|Вага/0,15 кг|Особливості/ Екологічні чисті матеріали, 3D|Вид упаковки/Коробк а|Герої мультфільму, фільму/Без героїв|Для кого/Універсаль ний|Габарити упаковки (ВхШхГ)/38 х 18 х 3 см|Країна виробництва/Укр аїна
COMFY.ua З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 049 грн.
Ugears 3D пазл механічна Метелик 70081-ug Constructors.com.ua З нами 6 років (Київ)
Гарантія: 14 днів від магазину
Під замовлення
Поскаржитись
974 грн.
Механічний 3D пазл UGEARS Метелик (70081) Маркетплейс: Rozetka.ua
EN SERIO!
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
1 730 грн.
Ugears Метелик (6336243) Метелик(6336243) Кількість елементів/161 шт|Матеріал/Дер ево|Тематика/Ко махи|Тип/3D пазл|Гарантійни й термін/Ні|Особл ивості/Унікальн а форма дета... ще лей|Навчання/Др ібна моторика|Розмір деталей/Великі| Габарити (ВхШхГ)/29 х 55 х 40 см|Колекція/Ні| Вікова група/Від 14 років|Бренд/Uge ars|Особливості /Екологічні чисті матеріали, 3D|Вид упаковки/Коробк а|Герої мультфільму, фільму/Без героїв|Для кого/Універсаль ний|Габарити упаковки (ВхШхГ)/17 х 37 х 3 см|Країна виробництва/Укр аїна
COMFY.ua З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Механічні 3D пазли UGEARS Модель Метелик (70081) Маркетплейс: Rozetka.ua
Бімігот
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
Відеоогляди
Ugears Butterfly: Assemble Me and Let Me Fly
22 серпня 2019 141 221 перегляд
UGEARS Butterfly Assembly how to make [subtitles]
6 листопада 2019 21 704 перегляда
Ugears Butterfly Model Kit Assembly Video
18 грудня 2019 10 024 перегляда
Динаміка цін на UGears Mechanical Butterfly