Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   FM-трансмітери   /   Ugreen

Bluetooth-ресивер Ugreen CM309

Фото - FM-трансмітер Ugreen CM309
Ugreen CM309
Тип
BT-ресивер
Bluetooth
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.

Купити Ugreen CM309

Усі ціни 25 →

Бездротовий адаптер Ugreen CM309 Bluetooth Car Receiver Aux Space Gray (70601) 70601

Бездротовий комфорт у вашому авто Перетворіть автомобільну аудіосистему або домашні колонки на сучасний бездротовий комплекс... щеза допомогою адаптера від Ugreen. Модель CM309 (70601) — це компактний та стильний Bluetooth-ресивер, який підключається до роз'єму AUX (3.5 мм) та дозволяє транслювати улюблену музику, подкасти або аудіокниги безпосередньо зі смартфона, планшета чи ноутбука без використання незручних кабелів. Кришталево чистий звук та стабільний зв'язок Ресивер оснащений сучасним чіпом Bluetooth 5.0, який гарантує стабільну передачу аудіосигналу на відстані до 10 метрів без затримок, перешкод та втрати якості звуку. Завдяки підтримці вбудованого мікрофона, цей адаптер перетворює вашу магнітолу на систему гучного зв'язку (Hands-Free). Ви зможете безпечно відповідати на телефонні дзвінки під час керування автомобілем, а голос співрозмовника лунатиме чітко через штатні динаміки авто. Продумана конструкція та преміальне виконання Головною перевагою Ugreen CM309 є відсутність вбудованого акумулятора, який з часом зношується: ресивер живиться безпосередньо від порту USB (від автомобільної зарядки або штатного роз'єму), автоматично вмикаючись разом із запалюванням авто. Кабель адаптера виконаний у вигляді еластичної крученої пружини (пружинний кабель), що забезпечує чудову гнучкість, не займає багато місця та не заплутується в салоні. Корпус конекторів виготовлений із високоякісного алюмінієвого сплаву в преміальному кольорі Space Gray, що гарантує довговічність та ідеально поєднується з інтер'єром будь-якого сучасного автомобіля.
Skay.uaЗ нами більше 10-ти років
(Одеса)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
499 грн.

Bluetooth трансмітер Ugreen Bluetooth 5.0 Aux with mic CM309 UGREEN Black (70601) 70601

Версія Bluetooth - 5.0, Інтерфейс - USB, AUX (3.5 мм), Сумісність - android, iOS, Підтримувані аудіоформати - FLAC, MP3, WAV,... щеWMA, чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
449 грн.

Bluetooth трансмітер Ugreen Bluetooth 5.0 Aux with mic CM309 UGREEN Black (70601) 70601

+ 13 балів ITbox, Версія Bluetooth - 5.0, Інтерфейс - USB, AUX (3.5 мм), Сумісність - android, iOS, Підтримувані аудіоформати... ще- FLAC, MP3, WAV, WMA, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Ugreen CM309 Car AUX BT5.0 Receiver gray (70601)

Блютуз-адаптер Ugreen CM309 Car AUX BT5.0 Receiver gray (70601)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
429 грн.

UGREEN Ugreen CM309 Bluetooth Car Receiver Aux with Mic Space Gray (70601) 70601

Діагональ дисплея - без дисплею, Інтерфейс - 3.5mm jack, USB, 10 м, Колір - чорний
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
459 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Ugreen CM309