3D-ручка UKC Pen 2
Фото 6 |
UKC Pen 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UKC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UKC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UKC Pen 2
Усі ціни 17 →3D Ручка Pen-3 з підставкою і трафаретами Ручка нового покоління для 3D ма | 725 грн. |
3D Ручка Pen-3 с подставкой и трафаретами Ручка нового поколения для 3D ри | 725 грн. |
3D-ручка для малювання 3D Pen 2 та 150 метрів різнокольорового пластику Жо | 795 грн. |
3D-ручка для малювання 3D Pen 2 та 150 метрів різнокольорового пластику Ро | 795 грн. |
3D-ручка для малювання 3D Pen 2 та 150 метрів різнокольорового пластику Бл | 795 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →