Секатор Ultra 5021012
Фото 6 |
Ultra 5021012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ultra 5021012
Усі ціни 8 →Секатор Ultra с поворотной рукояткой 210мм (5021012) 5021012 | 450 грн. |
Секатор Ultra з поворотною рукояткою 210мм (5021012) 5021012 | 434 грн. |
Ultra Секатор Ultra з поворотною рукояткою 210мм (5021012) 5021012 | 434 грн. |
Секатор Ultra з поворотною рукояткою 215 мм (5021012) | 408 грн. |
Секатор Ultra з поворотною ручкою 215 мм (5021012) | 434 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →