Пневматична гвинтівка Umarex Colt M4 (2.4981)
Відео 1Фото 4 |
Umarex Colt M4 |
|
Зовнішня копія гвинтівки Colt M4.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Colt M4
Усі ціни 9 →Umarex COLT M4 | 11 000 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Umarex Colt M4 кал.4,5мм (2.4981) | 12 320 грн. |
Пневматична гвинтівка Umarex COLT M4 (2.4981) | 12 320 грн. |
Пневматическая винтовка Umarex COLT M4 (2.4981) 2.4981 | 12 320 грн. |
Пневматична гвинтівка Umarex COLT M4 (2.4981) 2.4981 | 12 320 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →