Кулі й патрони Umarex Power Ton 4.5 mm 1.05 g 250 pcs (4.1707)
Umarex Power Ton 4.5 mm 1.05 g 250 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Power Ton 4.5 mm 1.05 g 250 pcs
Свинцовые пули Umarex Power Ton 250шт. 1,05гр. (4.1707) | 572 грн. |
Пули Umarex Power Ton 1.05г (4.5 мм, 250 шт) | 616 грн. |
Свинцеві кулі Umarex Power Ton 1.05 г калібр 4.5 (.177) 250 шт. (4.1707) | 572 грн. |
Свинцеві кулі Umarex Power Ton 1.05г (4.5 мм, 250 шт) | 616 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →