Вантажна шина Unicoin D-608 315/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Unicoin D-608 315/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unicoin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unicoin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unicoin D-608 315/80 R22.5 154M
Unicoin D-608 (ведущая) 315/80 R22.5 154/150M PR20 | 10 814 грн. |
Unicoin D-608 (приводная) 315/80 R22.5 154/150M 18PR | 11 399 грн. |
Unicoin D-608 (315/80R22.5 154M) | 11 663 грн. |
Unicoin D-608 ведуча ведуча (315/80R22,5 154/150M) 404786 | 11 960 грн. |