Вантажна шина Unicoin R-201 315/70 R22.5 152M
Фото 10 |
Виберіть розмір вантажної шини
Unicoin R-201 315/70 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unicoin R-201 315/70 R22.5 152M
Unicoin R-201 (рулевая) 315/70 R22.5 152/148M 18PR | 9 450 грн. |
Unicoin R-201 (кермова) 315/70 R22.5 152/148M 18PR | 9 835 грн. |
Unicoin R-201 рульова рульова (315/70R22,5 152/148M) 401756 | 9 308 грн. |