Пилосос
USAMS US-ZB234
Відео 3Фото 2 |
USAMS US-ZB234 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог USAMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі USAMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити USAMS US-ZB234
Усі ціни 16 →Usams Usams US-ZB234 Geoz Black (6958444972497) | 1 685 грн. |
Пылесос Usams US-ZB234 Geoz Black (6958444972497) 6958444972497 | 1 530 грн. |
Акумуляторний пилосос Usams US-ZB234 Geoz Black (6958444972497) 6958444972 | 1 685 грн. |
Автомобільний/Ручний пилосос USAMS US-ZB234 Geoz Black (6958444972497) US- | 1 492 грн. |
Пылесос Usams US-ZB234 Geoz Black (6958444972497) | 1 601 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →