Пилосос
USAMS US-ZB108
Відео 2 |
USAMS US-ZB108 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог USAMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі USAMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити USAMS US-ZB108
Усі ціни 10 →Ручний пилосос Usams US-ZB108-1 Mini Handheld Vacuum Cleaner (Black) | 999 грн. |
USAMS US-ZB108 XCQZB10801 | 1 149 грн. |
Автомобільний пилосос Usams Mini Handheld Vacuum Cleaner Black US-ZB108-1 | 1 100 грн. |
Автомобільний пилосос Usams US-ZB108-1 Mini Handheld Vacuum Cleaner Black | 1 186 грн. |
Автомобільний пилосос Usams US-ZB108-1 Mini Handheld Vacuum Cleaner Black | 1 054 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →