Матрац Usleep Candy White 120x190
Фото 3 | від 7 640 до 9 627 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 140 кг Висота:21 см |
Модифікації Usleep Candy White 12
Характеристики
Usleep Candy White 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep Candy White 120x190
Сортувати
Usleep Candy WHITE 120*190 | 7 640 грн. |
Матрас Usleep Candy White 120х190 + наматрасник в подарок | 8 664 грн. |
Usleep Candy WHITE 120*190 | 9 627 грн. |
Матрац безпружинний Candy White 120x190 | 8 953 грн. |
Матрац Usleep Candy White 120х190 см (0273579763052) | 9 626 грн. |
Матрац ортопедичний безпружинний USLEEP CANDY WHITE 120x190 см | 9 242 грн. |
Закрити
Рекомендуємо