Трансмісійне мастило VAG ATF DCTF-2 DSG-7 1L 1 л (G055529A2)
VAG ATF DCTF-2 DSG-7 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VAG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VAG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VAG ATF DCTF-2 DSG-7 1L 1 л
Масло трансмиссионное VAG TF DCTF-2 DSG 7 1л G055529A2 | 1 764 грн. |
VAG G055529A2 | 1 522 грн. |
Олія трансмісійна VAG ATF DCTF-2 DSG 7 1 л G055529A2 | 2 407 грн. |
Оливи трансмісії 1 л VAG: Audi: A4; Seat: Leon; Skoda: Octavia; Volkswagen | 2 410 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →