Трансмісійне мастило VAG High-Lubricity Gearbox Oil 70W-75 1L 1 л (G052798A2)
VAG High-Lubricity Gearbox Oil 70W-75 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VAG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VAG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VAG High-Lubricity Gearbox Oil 70W-75 1L 1 л
Масло трансмиссионное VAG HIGH-LUBRICITY GEARBOX OIL, (1л) G052798A2 | 1 568 грн. |
VAG High-lubriciti Gearbox Oil ATF 1л. G052798A2 | 1 565 грн. |
Олія трансмісійна VAG High-lubriciti Gearbox Oil 1 л G052798A2 | 1 859 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →