Моторне мастило VAG Special G 5W-40 5 л
Відео 9 |
VAG Special G 5W-40 5L 1 л5 л |
|
Оригінальна моторна олива для автомобілів концерну VAG — легковиків Volkswagen, Audi, Skoda, SEAT. Підходить для бензинових і дизельних движків зі стандартними інтервалами заміни оливи «за паспортом». Зокрема турбованих і з сажовими фільтрами. Композиція моторної оливи збагачена протизношувальними та чистячими присадками, які забезпечують працездатність силового агрегату при тривалих інтенсивних навантаженнях і подовжують термін життя його внутрішніх деталей.
VAG Special G 5W-40 5L однаково добре проявляє себе як в міських умовах проживання автомобіля, так і в режимі далекобійних поїздок по трасах. До того ж олива демонструє низьку витрату на угар, добре прокачується по системі при низьких та мінусових температурах (порядку -40 °С). Приставка G в розгорнутому імені моторної оливи з'явилася з 2018 року. До цього вона випускалася під назвою VAG Special Plus. Для роздрібного продажу рядовим автолюбителям продукт розливається в пластикову тару літрового або п'ятилітрового об'єму з непримітною наклейкою по борту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VAG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VAG.
Купити VAG Special G 5W-40 5 л
Усі ціни 29 →Моторне масло VAG Special G 5W-40 5л доставка укрпоштою 0 грн | 1 399 грн. |
Масло моторное синтетическое VAG Special G 5W-40 5л GS55502M4 | 1 550 грн. |
Олива моторна синтетична VAG Special G SAE 5W-40, 5л (GS55502M4) GS55502M4 | 1 438 грн. |
Моторное масло vag vw Special g sae 5w-40, 5л. (7136) | 1 842 грн. |
Моторное масло VW Special G 5W-40 (5л.) RM-GS55502M4 | 1 710 грн. |
Модификації VAG Special G 5W-40
Ціни на VAG Special G 5W-40 |
---|---|---|---|---|
VAG Special G 5W-40 1 л | від 382 грн. | 21 пропозиція | ||
VAG Special G 5W-40 5 л | від 1 399 грн. | 29 пропозицій |