Теплоакумулятор для котла Vaillant Allstor Exclusiv VPS 1500/3-7 1495 л
210 799 грн. Купити! Vaillant allSTOR exclusive VPS 1500/3-7 0010015128Modernsys.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Vaillant Allstor Exclusiv VPS 1500/3-7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vaillant Allstor Exclusiv VPS 1500/3-7
Ціни на Vaillant Allstor Exclusiv VPS 1500/3-7 |
---|---|---|---|---|
Vaillant Allstor Exclusiv VPS 500/3-7 491 л | від 105 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant Allstor Exclusiv VPS 800/3-7 778 л | від 124 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Vaillant Allstor Exclusiv VPS 1000/3-7 962 л | від 134 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant Allstor Exclusiv VPS 1500/3-7 1495 л | від 210 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Vaillant Allstor Exclusiv VPS 2000/3-7 1917 л | від 264 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →