Терморегулятор Vaillant VRT 50
Відео 2 |
Vaillant VRT 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vaillant VRT 50
Усі ціни 6 →Кімнатний регулятор температури Vaillant sensoROOM pure VRT 50/2 (Тільки д | 3 300 грн. |
Комнатный терморегулятор Vaillant VRT 50 для котлов с шиной eBUS 002001826 | 2 556 грн. |
Vaillant Vaillant VRT 50 | 3 300 грн. |
Терморегулятор Vaillant sensoROOM pure VRT 50/2 0010041871 | 3 300 грн. |
Регулятор Vaillant sensoROOM pure VRT 50/2 0010041871 | 3 299 грн. |
Кімнатний регулятор Vaillant VRT 50 20018266 | 2 873 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості терморегулятора Vaillant VRT 50:
- Сумісний з котлами з шиною eBus (atmoTEC, turboTEC, ecoTEC, ecoCOMPACT, ecoVIT, ecoCRAFT) або з іншими котлами спільно з комутатором VR 39
- Клас захисту IP20
РекомендуємоПорівняти в таблиці →