Класична гітара Valencia VC204
Фото 4 |
Valencia VC204
Тип:класична
Розмір:4/4
Дека:ялина
Бридж:червоне дерево
Нижня дека:нато
Гриф:19 ладів(у)
Обичайка:нато
Накладка грифа:червоне дерево
Всі характеристики
Характеристики VC204
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Valencia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Valencia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Valencia VC204
Усі ціни 8 →Классическая гитара Valencia VC204 | 3 751 грн. |
Класична гітара Valencia VC204 | 3 730 грн. |
Классическая Гитара VALENCIA VC204TWR | 3 751 грн. |
Классическая Гитара VALENCIA VC204CSB | 3 751 грн. |
Классическая гитара Valencia VC204 (чехол, копилка, медиатор, струна) | 3 850 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →