Струни DAddario XT Classical Extra Hard 29-47 (XTC44)
Фото 3 |
DAddario XT Classical Extra Hard 29-47 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XT Classical Extra Hard 29-47
Усі ціни 6 →Струна для гітар Комплект струн D'addario XTC44 Xt Classic Extra Hard Tens | 674 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario XTC44 Xt Classical Extra Hard Te | 675 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario XTC44 XT Classical Extra Hard Tensio | 668 грн. |
D'Addario XTC44 XT Classical Extra Hard Tension | 674 грн. |
Струни DAddario XTC44 XT Classical Extra Hard Tension | 746 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario XTC44 XT Classical Extra Hard Tensio | 674 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →