Струни DAddario Pro-Arte Nylon 80/20 Bronze 29-44 (EJ48)
Фото 4 |
DAddario Pro-Arte Nylon 80/20 Bronze 29-44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Pro-Arte Nylon 80/20 Bronze 29-44
Струна для гітар Комплект струн D'addario EJ48 Pro-Arte 80/20 Bronze Wound | 561 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario EJ48 Pro-Arte 80/20 Bronze Wound | 562 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ48 Classical 80/20 Bronze Wound Ny | 555 грн. |
DAddario EJ48 Pro-Arte 80/20 Bronze Wound (Hard Tension) | 561 грн. |
Струни для класичних гітар D'Addario EJ48 PRO-ARTE 80/20 BRONZE WOUND HARD | 561 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →