Струни DAddario Folk Nylon Ball End Bronze Wound 28-45
Відео 7 |
DAddario Folk Nylon Ball End Bronze Wound 28-45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Folk Nylon Ball End Bronze Wound 28-45
Струни для класичної гітари D'Addario EJ33 Folk Nylon Ball End 80/20 Bronz | 572 грн. |
DAddario EJ33 Folk Nylon 80/20 Bronze Ball End Clear Treble | 578 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ34 Folk Nylon Ball End 80/20 Bronz | 572 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ33 FOLK NYLON 80/20 Bronze Ball En | 578 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ34 FOLK NYLON 80/20 Bronze Ball En | 578 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →