Струни DAddario 3/4 Student Nylon 29-45 (EJ27N 3/4)
DAddario 3/4 Student Nylon 29-45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario 3/4 Student Nylon 29-45
Струни для класичної гітари D'Addario EJ27N 3/4 Student Nylon Classical St | 371 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ27N 3/4 STUDENT CLASSICS NORMAL TENSION 3/4 | 376 грн. |
D'Addario EJ27N 3/4 Nylon Student Classiсs (Normal Tension) | 376 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ27N 3/4 STUDENT CLASSICS NORMAL TE | 376 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →