Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus Gateron Brown Switch
Фото 7 |
Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus Gateron Brown Switch Gateron G Pro Brown 2.0 (Tactile)Gateron G Pro Red 2.0 (Linear)Gateron G Pro White 2.0 (Linear)Kailh Prestige Light (Linear)Kailh Prestige Red (Linear) |
|
Кастомна механічна клавіатура зі стильною, надійною та практичною конструкцією. Гармонійна колірна схема Minilo Eucalyptus добре поєднується з білим підсвічуванням. На передньому борту є логотип Varmilo із незалежною від розкладки ілюмінацією. Поверхня кнопок і корпус мають спеціальне покриття Soft Skin-like Texture. Клавіші натискаються точно і чіпко, при цьому робочі поверхні не схильні до швидкого забруднення.
Механічна клавіатура Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus Gateron Brown Switch має м'яку підкладку під перемикачами. Спінений силікон EVA добре гасить вібрації та знижує шум. На великих кнопках передбачені надійні стабілізатори в заводському мастилі. У цій модифікації є три варіанти підключення: бездротовий модуль Bluetooth 5.1, USB-адаптер 2,4 ГГц і роз'єм USB Type C для проводу.
Передбачено систему Hot Swap. Ресурс вбудованої батареї складає 3400 мАгод, завдяки чому девайс зможе автономно пропрацювати без підсвічування близько 5 місяців! Кнопки створені із ABS-пластику методом Double Shot. Символи не стиратимуться з часом. Ілюмінація має 4 рівні яскравості. У наборі передбачено протипиловий захист розкладки. Цю клавіатуру можна знайти в комплектації з RGB-підсвічуванням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varmilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varmilo.
Купити Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus Gateron Brown Switch
Усі ціни 11 →Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus RGB Gateron G Pro 2.0 Brown Hot-Swap (A42A | 5 699 грн. |
Клавіатура Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus (A42A046E3A5A01A039) | 5 699 грн. |
Ігрова клавіатура Varmilo Minilo VXT67 HOT-SWAP Eucalyptus Gateron G Pro 2 | 5 699 грн. |
Ігрова клавіатура Varmilo Minilo HOT-SWAP VXT67 Eucalyptus Gateron G Pro 2 | 5 699 грн. |
Клавіатура Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus Gateron G Pro 2.0 Brown EN (A42 | 5 699 грн. |
Модификації Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus
Ціни на Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus |
---|---|---|---|---|
Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus Gateron Brown Switch | від 5 699 грн. | 11 пропозицій | ||
Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus Gateron Red Switch | від 5 699 грн. | 10 пропозицій | ||
Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus Gateron White Switch | від 5 699 грн. | 9 пропозицій | ||
Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus Kailh Prestige Light Switch | від 5 699 грн. | 9 пропозицій | ||
Varmilo Minilo VXT67 Eucalyptus Kailh Prestige Red Switch | від 4 299 грн. | 3 пропозиції |