Клавіатура
Varmilo VCS87 Awake Blue Switch
Відео 1Фото 11 |
Varmilo VCS87 Awake Blue Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varmilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varmilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varmilo VCS87 Awake Blue Switch
Varmilo VCS87 Awake Cherry Mx Blue (A05A006A1A0A17A006) | 5 199 грн. |
Ігрова клавіатура Varmilo VCS87 Awake Cherry Mx Blue (A05A006A1A0A17A006) | 5 199 грн. |
Varmilo VCS87 Awake Cherry Mx Blue (A05A006A1A0A17A006) | 5 199 грн. |
Varmilo VEA87 Sakura R2 Cherry Mx Blue (A05A006A1A0A17A006) VEA87SakuraR2C | 5 199 грн. |
Відеоогляди
Модификації Varmilo VCS87 Awake
Ціни на Varmilo VCS87 Awake |
---|---|---|---|---|
Varmilo VCS87 Awake Blue Switch | від 5 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Varmilo VCS87 Awake Brown Switch | від 5 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Varmilo VCS87 Awake Red Switch | від 5 599 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →