Клавіатура
Varmilo VCS87 Awake Red Switch
Відео 1Фото 11 |
Varmilo VCS87 Awake Red Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varmilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varmilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varmilo VCS87 Awake Red Switch
Varmilo VCS87 Awake Cherry Mx Red (A05A006A3A0A17A006) Black/Orange A05A00 | 5 599 грн. |
Клавіатура Varmilo VCS87 Awake Cherry Mx Red (A05A006A3A0A17A006) | 8 699 грн. |
Клавиатура Varmilo VCS87 Red (A05A006A3A0A17A006) | 8 699 грн. |
Відеоогляди
Модификації Varmilo VCS87 Awake
Ціни на Varmilo VCS87 Awake |
---|---|---|---|---|
Varmilo VCS87 Awake Blue Switch | від 5 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Varmilo VCS87 Awake Brown Switch | від 5 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Varmilo VCS87 Awake Red Switch | від 5 599 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →