Клавіатура
Varmilo VEM87 Panda R2 EC Daisy V2 Switch
Фото 12 | Очікується у продажу 6 899 грн. Тип підключення: дротова; Тип: ігрові; Формат: компактна (ANSI), без блоку Num; Хід клавіш: високого; Конструкція клавіш: механічна; Перемикачі: EC Daisy V2 (Linear); Anti-Ghosting; Клавіша Fn; Регулювання гучності: через Fn; Підсвічування: біла; знімний кабель; Розміри (мм): 356x134xx34 |
Varmilo VEM87 Panda R2 EC Daisy V2 Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varmilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varmilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Varmilo VEM87 Panda R2 EC
Ціни на Varmilo VEM87 Panda R2 EC |
---|---|---|---|---|
Varmilo VEM87 Panda R2 EC Ivy V2 Switch | від 6 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Varmilo VEM87 Panda R2 EC Rose V2 Switch | від 6 899 грн. | 14 пропозицій | ||
Varmilo VEM87 Panda R2 EC Sakura V2 Switch | від 6 899 грн. | 1 пропозиція |