Автоакумулятор Varta Black Dynamic 556400048
Відео 4 | від 2 692 до 3 414 грн. Порівняти ціни 9 →Призначення:авто Ємність:56 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:480 A |
Модифікації Varta Black Dynamic 11
Характеристики
Varta 556400048 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Varta Black Dynamic 556400048
Сортувати
Батарея акумуляторна \"Black Dynamic\", 12в 56а/год 5564 | 3 414 грн. |
VARTA 5564000483122 | 2 760 грн. |
Varta BLD (C14) 56Ah-12v, R, EN480 | 2 692 грн. |
Автомобільний акумулятор Varta Black Dynamic 56А Єв (-/+) C14 (480EN) (556 | 2 797 грн. |
Акумулятор автомобільний 56ач 840а "+" праворуч VARTA, VT 556400BL | 3 199 грн. |
Акумулятор VARTA BLACK DYNAMIC 56Ah, EN 480, правий "+" 242х175х190 (ДхШхВ | 3 200 грн. |
Акумулятор VARTA BLACK DYNAMIC 56Ah, EN 480, правий "+" 242х175х190 (ДхШхВ | 3 300 грн. |
Акумулятор VARTA BLACK DYNAMIC 56Ah, EN 480, правий "+" 242х175х190 (ДхШхВ | 2 950 грн. |
Акумулятор 12В 56Ач/480A BLACK DYNAMIC (P+ 1) 242x175x190 B13 - пляшка 10. | 3 105 грн. |
Закрити
0 3 0 2 |
Авто Пежо 307 SW 2007 г.в. Пробег 135 тыс.км. Аккумулятор родной Varta L2 400/640 (EN). За 8 лет ни разу не снимался с машины, не заряжался зарядным устройством. Во дворе ноябрь 15 г. После 3-х недельного простоя аккумулятор подсел. После полной зарядки ЗУ пока держится. Повезло с аккумулятором! не обноружены користуюся Varta Black Dynamic місяць і більше |
после полной зарядки ничего не держит, даже не может дизель 1,9 крутнуть не дорогой сдох через полтора года користуюся Varta Black Dynamic місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Рекомендуємо