Портативна колонка Veho MZ-4 (VSS-440-MZ4-W)
![]() |
Veho MZ-4 |
|
|
Компактні розміри та невелика вага. Довгий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veho 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veho MZ-4
Портативна колонка Veho MZ-4 Black | 6 017 грн. |
Портативна колонка Veho MZ-4 Blue | 6 017 грн. |
Портативна колонка Veho MZ-4 Red | 6 017 грн. |
Портативна колонка Veho MZ-4 White | 6 014 грн. | ![]() |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →