Зволожувач повітря Venta AeroStyle LW74
Відео 2Фото 9 |
Venta AeroStyle LW74 |
|
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Venta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Venta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Venta AeroStyle LW74
Зволожувач (очищувач) повітря Venta AeroStyle LW74 Biały | 33 907 грн. |
Venta AeroStyle LW74 Biały | 33 080 грн. |
Зволожувач повітря Venta LW74 White | 36 562 грн. |
Venta AeroStyle LW74 Biały | 34 734 грн. |
Зволожувач повітря Venta LW74 Black | 41 267 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →