Зволожувач повітря Venta LW 45 Comfort Plus
Відео 3Фото 20 |
Venta LW 45 Comfort Plus |
|
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Venta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Venta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Venta LW 45 Comfort Plus
Усі ціни 6 →Venta LW45 Comfort Plus White | 26 592 грн. |
Venta LW 45 Comfort Plus | 25 010 грн. |
Venta LW 45 Comfort Plus | 25 620 грн. |
Мийка повітря Venta LW45 Comfort Plus White | 19 955 грн. |
Venta LW45 Comfort Plus Black | 26 592 грн. |
Миття повітря Venta LW45 Comfort Plus Black | 19 955 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →