Плита VENTOLUX TI 2 TC чорний
VENTOLUX TI 2 TC чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX TI 2 TC чорний
Усі ціни 17 →VENTOLUX TI 2 TC | 3 280 грн. |
Настільна плита Ventolux TI 2 TC | 3 279 грн. |
VENTOLUX TI 2 TC | 3 280 грн. |
Настільна плита VENTOLUX TI 2 TC | 3 796 грн. |
Настольная индукционная плита Ventolux ti 2 tc | 3 281 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →